SRU200, 4xGE Combo, 2x10GE SFP+, 4xSIC, 2xWSIC, 2x XSIC, 350W AC power
802.11a/g/n-d2.0 2.4/5-GHz Mod Auto AP; 6 RP-TNC; ETSI 1250 Series Access Points- 2.4 GHz/5 GHz
CE8860:8 Port 100GE QSFP28 Interface Card
Nexus 9200 with 48p 10/25 Gbps and 18p 100G QSFP28
Nexus 9300 with 48p 1/10G SFP+ and 6p 40G QSFP+
MIC for IOC2, 10x10GE SFP+ ports, Configured option
DWDM SFP 1541.35nm SFP (100 GHz ITU grid)
32GB 1x32GB 3200 DDR4 NECC SODIMM - 32 GB - DDR4
Modular Auto AP Platform (no radio modules); Spare 1250 Series Access Points- 2.4 GHz/5 GHz