OptiX OSN 6800 Basic Software Package,V100R011(Per Subrack)
Catalyst 4500 E-Series Supervisor Engine 7-E, 848Gbps
IPC Bullet camera junction box
D-Link White panel and fireproof material design, provide 2 10/100Mbps (RJ45) interfaces can be divided into VLAN, can support two working modes of fat and thin AP, support wireless AP, WDS bridge, relay and other deployment modes, support 2.4 GHz single-frequency 802.11N technology, wireless rate 300Mbps, built-in low-radiation omnidirectional antenna, support radio frequency timing switch, support mac address filtering, support 802.3af standard POE power supply;
ThinkStation D20 Series Heatsinks
Mega-pixel P-Iris Lens
10GBASE-SR SFP Module for Extended Temp range
Aruba 2530 24 PoE+ Switch
Mega-pixel Auto-Iris Lens
Mega-pixel P-Iris Lens
Mega-pixel Auto-Iris Lens
IPC Bullet camera junction box
DWDM SFP 1542.14 nm SFP (100 GHz ITU grid)
IPC6355-VRZ 5MP Network IR Dome Camera
PTX Power Cord for 100A power AC Delta PDU, spare