OptiX OSN 6800 Basic Software Package,V100R010(Per Subrack)
Optical Transceiver,XFP,1553.33nm,9.95G~11.1Gbps,-1~3dBm,-24.0dBm,LC,SM,80km
AC Power Cable, US - Straight version
System Control,Cross-connect and Muti-protocol process Unit
Junction box
Junction box
OptiX OSN 6800 Intelligent Optical Transport Platform Product Documentation
Aruba 2530-24G-2SFP+ Switch
Universal DC Power Supply, 1100W, Redundant
PTX Power Cord for 100A power AC Delta PDU, spare
MiniSMB to BNC (Male) connector, 3 mtr, 8 Tx/Rx pairs
ThinkStation 450GB 15K rpm SAS Hard Drives
PTX base bundle centralized clock generator
JNP10K 2700W AC Power Supply, Base