OptiX OSN 6800 Basic Software Package,V100R010(Per Subrack)
JNP10K 2700W AC Power Supply, Base
Cisco 4500 Line Card WS-X4748-SFP-E Catalyst 4500 E-Series 48-port Nonblocking SFP
System Control,Cross-connect and Multi-protocol Process Unit(120ohm)
32-channel high-density voice and video DSP module
PTX Power Cord for 100A power AC Delta PDU, spare