OptiX OSN 6800 Basic Software Package,V100R010(Per Subrack)
JNP10K 2700W AC Power Supply, Base
Cisco 4500 Line Card WS-X4748-SFP-E Catalyst 4500 E-Series 48-port Nonblocking SFP
System Control,Cross-connect and Multi-protocol Process Unit(120ohm)
32-channel high-density voice and video DSP module
PTX Power Cord for 100A power AC Delta PDU, spare
DS-PEA3M-21 Panic Alarm Station
OptiX OSN 6800 Intelligent Optical Transport Platform Product Documentation
AC Power Cable, US - Straight version
Catalyst 4500 E-Series Supervisor Engine 7L-E - 520Gbps - VSS
Aruba 7220DC (RW) Controller
ThinkStation 4TB 7200rpm 3.5" SATA 6Gbps Hard Drives
Dispersion Compensating Fiber,1525~1568nm(For G.652 Fiber),-2001~-1937ps/nm@1545nm(For 120km),9.8dB,0.1dB,0.8ps,LC/UPC Adapter,No Pigtail,266*237*43mm