Huawei LIC-AV-36-NIP5500 Anti-Virus Update Service Subscribe for 36 Months Software/License
Huawei VP9660-1 forwarding ports (8Mbps network port bandwidth / 1 AAC-LD stereo audio)
S6720-26Q-LI-24S-AC(24 10 Gig SFP+,2 40 Gig QSFP+,AC 110/220V)
Huawei VP9660-1 Forwarding Ports (4Mbps Ethernet Bandwidth/1 AAC-LD Dual Channel Audio)
Juniper 16 PORT ETHERNET GPIM WITH POE
Apple Radeon Pro Vega II Duo MPX Module - graphics card - 2 x Radeon Pro Vega II - 64 GB
7ZZ65AA - 16 GB - 1 x 16 GB - DDR4 - 2933 MHz
HP MSA 6TB 12G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD
Huawei VP9660 Series Central Control redundance VC6M1ECCB
Lenovo ThinkSystem SR868 server 2*5220/2*32G/no hard disk/730i 1G/4x1G/2*1100W/3Y 7*24*4
Huawei CE16804 Switch Fabric Unit F
HPE ProLiant MicroServer Gen10 X3421 3.4GHz 4-core 1P 8GB-U 4LFF NHP SATA 200W PS Soln AMS Server
FortiWiFi-51E, FortiGuard Industrial Security Service
Huawei SMC Business Management Center
32GB 1x32GB 3200 DDR4 NECC SODIMM - 32 GB - DDR4
Bosch NDC-455V03-11P Outdoor Color Dome IP Security Camera (PAL)
Lenovo ThinkSystem SR588 Server, 1x4208,1x32G, no hard disk, support 8x2.5, 730i, 2x1G, 550W, 3Y 7x24