Huawei LIC-AV-36-NIP5500 Anti-Virus Update Service Subscribe for 36 Months Software/License
Huawei VP9660-1 forwarding ports (8Mbps network port bandwidth / 1 AAC-LD stereo audio)
S6720-26Q-LI-24S-AC(24 10 Gig SFP+,2 40 Gig QSFP+,AC 110/220V)
Huawei VP9660-1 Forwarding Ports (4Mbps Ethernet Bandwidth/1 AAC-LD Dual Channel Audio)
Juniper 16 PORT ETHERNET GPIM WITH POE
Apple Radeon Pro Vega II Duo MPX Module - graphics card - 2 x Radeon Pro Vega II - 64 GB
7ZZ65AA - 16 GB - 1 x 16 GB - DDR4 - 2933 MHz
HP MSA 6TB 12G SAS 7.2K 3.5in MDL HDD
Huawei VP9660 Series Central Control redundance VC6M1ECCB
Lenovo ThinkSystem SR868 server 2*5220/2*32G/no hard disk/730i 1G/4x1G/2*1100W/3Y 7*24*4
Huawei CE16804 Switch Fabric Unit F
HPE ProLiant MicroServer Gen10 X3421 3.4GHz 4-core 1P 8GB-U 4LFF NHP SATA 200W PS Soln AMS Server
FortiWiFi-51E, FortiGuard Industrial Security Service
Huawei SMC Business Management Center
32GB 1x32GB 3200 DDR4 NECC SODIMM - 32 GB - DDR4
Bosch NDC-455V03-11P Outdoor Color Dome IP Security Camera (PAL)
Lenovo ThinkSystem SR588 Server, 1x4208,1x32G, no hard disk, support 8x2.5, 730i, 2x1G, 550W, 3Y 7x24
Lenovo ThinkSystem 3.5 14TB 7.2K SAS 12Gb Hot Swap 512e HDD
Lenovo ThinkSystem SR588 Server, 1x4208, 1x32G, no hard disk, support 8x3.5, 530i, 2x1G, 550W, 3Y 7x24
7ZZ64AA - 8 GB - 1 x 8 GB - DDR4 - 2933 MHz - 288-pin DIMM
HPE ProLiant MicroServer Gen10 X3418 3.2GHz 4-core 1P 8GB-U 4LFF NHP 200W PS Perf AMS Server
Lenovo ThinkSystem SR588 Server, 1x4210R, 1x32G, no hard disk, support 8x3.5, 530i, 2x1G, 550W, 3Y 7x24