FL-CUBEE-25-RED Unified Border Element Ent Lic, 25 Sessions, Redundancy
HPE Ethernet 10Gb 2-port 560SFP+ Adapter
1 pt OC12/STS12c/STM4 POS, single mode, int reach
PDIF, IWLAN, 10k Sessions
Dahua 2MP PTZ
HPE BL660c Gen9 E5-4669v4 2P FIO Kit
OptiX OSN 6800 Intelligent Optical Transport Platform Product Documentation
HP 1410-24-R Switch
HPE MSA 900GB 12G SAS 10K SFF(2.5in) Dual Port Enterprise 3yr Warranty Hard Drive
HPE ProLiant DL20 Gen10 E-2124 3.3GHz 4-core 1P 8GB-U 2LFF NHP 290W PS Entry Server