FL-CUBEE-1000-RED Unified Border Element Ent Lic, 1000 Sessions, Redundancy for CME
Dell T3431 i3-7100/1*4G UECC/1TB 7200rpm SATA Hard Drive/DVD/Keyboard & Mouse
CLC2 Channelized 4-Port STM-1/OC-3 Line Card w/MM SFP
FortiWiFi-50E, 8x5 FortiCare Contract
Cisco Aironet ME AP1840I Series access point - S domain
HPE 3PAR 9000 2pt 10Gb iSCSI CNA
DWDM SFP 1541.35nm SFP (100 GHz ITU grid)
FortiGateRugged-60D, 8x5 FortiCare Contract
Lenovo ThinkSystem 3.5" 1TB 7.2K SATA 6Gb Hot Swap 512n HDD
HPE Ethernet 1GbE 4P 331FLR FIO Adptr
Lenovo ThinkSystem 2.5" 300GB 10K SAS 12Gb Hot Swap 512n HDD
Nexus 9300 with 48p 1/10G-T and 6p 40G QSFP+
Cisco Business 110 Unmanaged Switch, 5 10/100/1000 ports
FortiWiFi-30E, Hardware plus 1 Year 8x5 FortiCare and FortiGuard Unified (UTM) Protection
N2K-C2232PP-10GE (32x1/10GE+8x10GE), airflow/power option
Aruba 7008 (RW) 16 AP Branch Controller
EX4300, 48-Port 10/100/1000BaseT + 450W DC PS (Airflow in)
802.11a/g/n Fixed Auto AP; Int Ant; A Reg Domain 1140 Series Access Points: Dual Band
FL-CUSP-200 CUSP Feature License for 200 SIP requests/second
HPE FlexFabric 5800 24G PoE+ Switch
FL-VXML-1 VoiceXML Feature License For 1 Session for CUCM and CME
Lenovo ThinkSystem M.2 5300 240GB SATA 6Gbps Non Hot Swap SSD
OptiX OSN 6800 Basic Software Package,V100R010(Per Subrack)
Cisco FirePOWER 8250 Control License
HPE 3PAR StoreServ 8000 SFF(2.5in) Field Integrated SAS Drive Enclosure