D3NS1866L-4G - 4 GB - 1 x 4 GB - DDR3L - 1866 MHz - 204-pin SO-DIMM - Green
EliteBook 745 G6 - AMD Ryzen 5 PRO - 2.1 GHz - 35.6 cm (14") - 1920 x 1080 pixels - 16 GB - 512 GB