Cisco 2500 License L-LIC-CT2504-5A 5 AP Adder Licenses for 2504 WLAN Controller
HPE BL660c Gen9 E5-4660v4 2P FIO Kit
Intel Xeon Processor E5-2680 v3 12C 2.50GHz 30MB Cache 2133MHz 120W