Aruba 7240XMDC (IL) Controller
2MP VF Network IR Bullet Camera
Apple USB-C to Lightning Cable - Lightning cable - Lightning / USB - 1 m
20-Port 100/1000Base-X-SFP Flexible Card(P40)
SRX 1400 replacement fan filter
HP MSR930 3G Router
Aruba MC-VA-1K (RWF1) Controller E-LTU
HP 2920 3.0m Stacking Cable
ThinkStation 300GB SAS 3.5 HDD
Dahua 2MP IP Camera
Apple Lightning to USB 3 Camera Adapter - Lightning adapter - Lightning / USB
Optical Transceiver,eSFP,1530.33nm,125M~2.67Gbps,0~4.0dBm,-28.0dBm,LC,120km
Dahua 4MP IP Camera
Aruba 2530 24 Switch
1 10/100 Ethernet with 2 WAN Card Slot Network Module Cisco Router Network Module
HPE 5510 2-port QSFP+ Module
HP X230 CX4 CX4 3m Cable
X8 200Gbps Switch Fabric Unit C
600W AC&240V DC Power Module(Power panel side exhaust)
AC Power Cord, China (GB 2099)
2MP WDR Starlight AF Network IR Bullet Camera
HP 1410-24-2G Switch
SRX5600 Air Deflector Kit
Dispersion Compensating Fiber,1525~1568nm(For G.652 Fiber),-2001~-1937ps/nm@1545nm(For 120km),9.8dB,0.1dB,0.8ps,LC/UPC Adapter,No Pigtail,266*237*43mm
Serving GW Bundle, 10K Sessions
HP 10GbE 2-port X2/2-port CX4 yl Mod
5MP VF Network IR Bullet Camera
Dahua 5MP IP Camera
Aruba 2530 48G Switch
SRX5800 Craft Interface, Included in base
HP MSM760/765 Add 40 AP E-LTU